Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą silnego światła IPL. Tak jak podczas depilacji laserowej następuje zamiana energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło dociera do mieszka włosowego, przegrzewa go do temperatury destrukcyjnej i tym samy niszczy. Dotyczy to włosków, które aktualnie są w fazie anagenu, czyli wzrostu. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają wraz z cebulkami. Urządzenie pracuje w nowej technologii TanRay i jako jedyne w Polsce umożliwia przeprowadzanie bezpiecznej fotodepilacji opalonej skóry.

Zalecenia przed zabiegiem:

 1. 1 dzień przed zabiegiem ogol miejsce, w którym będzie przeprowadzony zabieg. Włoski powinny być lekko widoczne na skórze.
 2. Do 3 tygodni przed zabiegiem nie wykonuj peellingu chemicznego obszaru, który chcesz poddać fotodepilacji lub fotoodmładzaniu.
 3. 3 tygodnie przed zabiegiem zaprzestań stosowania form depilacji innych od golenia.
 4. 5 dni przed zabiegiem nie opalaj się na słońcu i w solariach
 5. 7 dni przed zabiegiem zaprzestań korzystania z samoopalacza
 6. 2 tygodnie przed zabiegiem zaprzestań zażywania preparatów fotouczulających (np.: beta-karoten, retinoidy, tetrackliny)
 7. 1 tydzień przed zabiegiem zaprzestań przyjmowania ziół (dziurawiec, nagietek, miłorząb, jeżówka).
 8. 1 tydzień przed zabiegiem zaprzestań stosowania kremów z retinolem (wit A) i kwasami owocowymi.

Zalecenia po zabiegu:

 • Nie przegrzewaj skóry (sauna)
 • Przez 2 tygodnie po zabiegu unikaj intensywnego opalania miejsca zabiegowego na słońcu lub w solarium
 • W okresie letnim pamiętaj o stosowaniu kremów z ochroną przeciwsłoneczną 30 SPF lub wyższych
 • Przez 2 tygodnie po zabiegu nie stosuj samoopalaczy
 • Zabiegi fotodpilacji mogą wysuszać skórę dlatego wskazane jest picie większych ilości wody zarówno przed jak i po zabiegu

Cena promocyjna: 99 zł 149 zł za jeden obszar: bikini, kark, przedramiona, dłonie, pachy, klatka piersiowa, okolice brodawek, brzuch, plecy (część górna), plecy (część dolna), pośladki, uda, łydki+kolana, stopy, linia biała