DZIĘKUJEMY że jesteście z nami w Nowym 2019 Roku !

W Nowym Roku będziemy informować Was o nowościach i proponować Wam to co jest najbardziej „trendy” w 2019 w obszarze Medycyny Estetycznej i Kosmetologii (poniżej).

Zaproponujemy Wam również kompleksowe podejście do powstrzymania  oznak przemijania na Waszych twarzach w postaci 6-cio lub 12-to miesięcznego Indywidualnego „Beauty Planu”.

W styczniu proponujemy Wam:

 • Promocyjne ceny na zabiegi autologiczne (poniżej)
 • Bezpłatną konsultację lekarsko-kosmetologiczną z propozycją Indywidualnego „Beauty Planu” (6 lub 12 miesięcy)

PROMOCJA  STYCZNIOWA !

Źródło piękna jest w Tobie !
Regeneracja skóry Twoimi komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu

Cennik usług (ceny promocyjne obowiązują do 31.01.2019 r.)

Cena regularna / Cena w okresie promocyjnym

Fibryna bogatopłytkowa PRF (1 probówka, ok. 2 ml.) - 600 zł / 400 zł
Fibryna bogatopłytkowa PRF (2 probówki, ok. 4 ml.) -  1950 zł / 1500 zł (pakiet 3 zabiegów)
Fibryna bogatopłytkowa PRF (2 prob.) + Osocze PRP (1 prob.) - 1000 zł / 800 zł
Komórki macierzyste (Plasma Complex, 3 probówki, Key&Med) -  1500 zł / 1000 zł (na zamówienie)
Radiofrekwencja mikroigłowa RF + Fibryna PRF  (2 probówki)  - 1800 zł / 1000 zł
TermoLifting, Radiofrekwencja bezigłowa (RF) twarzy - 400 zł / 200 zł

Zapisz się już dzisiaj ! Ceny promocyjne tylko do 31.01.2019 r.

Tel: 601 135 794


MEDYCYNA ESTETYCZNA I ANTI-AGING 2018 ORAZ TRENDY NA 2019

Poprawianie urody, jest teraz na porządku dziennym, tak jak wizyty u manicurzystki czy fryzjera i z usług medycyny estetycznej skorzystało już ponad 600 tys. Polek i Polaków.

Wzrasta wiedza o zabiegach med-est i wzrasta akceptacja dla procedur estetycznych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Z zabiegów medycyny estetycznej korzystają raczej osoby z wyższym lub co najmniej średnim wykształceniem. Na ogół są to mieszkańcy większych miast powyżej 50 tys. Mieszkańców, którzy prowadzą stosunkowo zamożne gospodarstwa domowe z dochodami przekraczającymi 5 tys. zł netto. W większości jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu. Twierdzi tak niemal 70 proc. Polaków. Przy czym wśród użytkowników zabiegów estetycznych odsetek osób zadowolonych z tego, jak wyglądają jest jeszcze wyższy i wynosi aż 78 proc.

Co skłania nas do zabiegu?

Według badań główną motywacją do poddania się zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej nie jest wcale poprawa wyglądu. Zdecydowanie ponad połowa pacjentów gabinetów (58 proc.) stwierdziła, że powodem była chęć poprawy swojego samopoczucia. Następnym ważnym powodem decyzji o poddaniu się zabiegowi było dążenie do tego, żeby poczuć się bardziej atrakcyjnie (40 proc.) oraz żeby wyglądać bardziej estetycznie i podkreślić że dbam o siebie (39 proc.). Kolejnymi bardzo ważnymi czynnikami skłaniającymi pacjentów do wybrania się do gabinetu było podwyższenie własnej samooceny i samoakceptacji (29 proc.) a także dodanie pewności siebie (26 proc.). Estetyka też okazała się być istotna. Sporo osób zdecydowało się wybrać do gabinetu ze względu na chęć zmiany wyrazu twarzy np. na bardziej łagodny lub na bardziej przyjazny itp. (23 proc.). Co ciekawe 12 proc. respondentów przyznało się, że wybrało się na zabieg po to, żeby podobać się partnerce lub partnerowi.

Jeśli chodzi o zabiegi na 2019 rok to oczywiście nadal najczęściej decydować będziemy się na zabiegi korekcyjne - iniekcje toksyną botulinową (Botox, Azzalure) i wypełniaczami (kwas hialuronowy, rzadziej hydroksyapatyt wapnia) oraz autologiczne zabiegi regeneracyjne - odmładzające (PRP, PRF) oraz na przyjazne spojrzenie na nieoperacyjne zabiegi liftingujące. W zabiegach korekcyjnych (usta, nos) zdecydowanie bardziej pożądany będzie delikatny efekt, niezauważalny na pierwszy rzut oka. Zamiast powiększać usta do granic możliwości, będziemy wybierać delikatne wyrównanie dysproporcji warg lub subtelne ich powiększenie. Wraz z 2019 przyszła moda na zapobieganie, czyli wszelkie zabiegi (np. mezoterapie)  mające na celu utrzymać naszą skórę w jak najlepszej kondycji będą teraz najbardziej popularne.

Tak więc w czołówce zabiegów odmładzających w 2019 roku pozostają:

 1. Autoodmładzanie, czyli zabiegi autologiczne, wykorzystujące własny materiał otrzymany z pełnej krwi.
  - Pięknoteka: W grudniu wprowadziliśmy do naszego portfolio usług iniekcje Fibryną bogatopłytkową (PRF, Platelet-Rich Fibrin), którą określa się jako nową generację produktów autologicznych bogatopłytkowych i której działanie ocenia się zasadniczo jako zbliżone do działania Osocza bogatopłytkowego (PRP), przy czym PRF posiada wyższe stężenie płytek krwi, fibryny i białych krwinek, a także komórek macierzystych i działa dłużej (aż do 28 dnia po podaniu). Po podaniu płytki krwi przyczepiają się do przestrzennej sieci fibryny (włóknika) i uwalniają czynniki wzrostu odpowiedzialne za tworzenie nowych komórek skóry, kolagenu i naczyń krwionośnych. Czynniki wzrostu w PRF są również uwalniane wolniej niż w PRP, co zapewnia dodatkową korzyść dłuższego leczenia przeciwstarzeniowego.
  Skóra po podaniu fibryny jest bardziej unaczyniona, grubsza, zawiera więcej kolagenu i elastyny oraz wody i innych substancji odżywczych. W skutek tego jest gładsza, jędrniejsza, wygląda młodziej.
  Korzystamy z technologii i probówek iPRF rekomendowanych przez francuskiego lekarza, dr Josepha Choukrouna, który zapoczątkował tą metodę w medycynie estetycznej i stomatologii.
  Więcej o zabiegach PRF przeczytacie Państwo tutaj i tutaj.
 2. Zabiegi łączone
  - Pięknoteka: Proponujemy tutaj łączenie PRP lub/i PRF z zabiegiem Radiofrekwencji mikroigłowej (RFM) czy z wypełniaczami (kwasem hialuronowym).
 3. Lifting twarzy bez skalpela
  - Pięknoteka:  Oferujemy nici hialuronowe oraz zabiegi Radiofrekwencji mikroigłowej (RFM) lub, dla osób nie akceptujących nakłuwania, zabiegi termoliftingu Radiofrekwencją bezigłową (RF).
 4. Mezobotoks
  - Pięknoteka: Oferujemy miejscowy (np. pod oczy, na brodę) lub na całą twarz
 5. Delikatne powiększanie i konturowanie ust
  - Pięknoteka: Zawsze hołdowaliśmy zasadzie oszczędnego, dyskretnego poprawiania urody i tego będziemy się trzymać

(Opracował lek. Wiesław Śliwowski na podstawie: Rynek estetyczny  , Aesthetics Guide, Viva )